SUBMED

Su Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. A.Ş.(SUBMED), sağlık meslek mensuplarının ve kurumların kişiye özel, tek kullanımlık işlem setleri ve tıbbi cihaz ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Biyomedikal mühendislik yaklaşımını kişiye özel prosedür seti taleplerine getiren genç ve dinamik ekip, esnekliği gelişmiş tasarım özellikleriyle birleştiriyor.

Sorun çözme yaklaşımımız, etik kurallara ve kalite standartlarına olan inancımızla desteklenmektedir. Periyodik olarak test edilen ürünler ve hammaddeler gerekli CE (Medical Devices Directive 93/42/EEC) normlarına uygundur. EN ISO 9001:2008 ve EN ISO 13485:2003 Kalite Yönetim Sistemleri de sistemimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek için kullanılmaktadır.

ETO ile ev içi sterilizasyon, parametreleri kontrol etmemizi ve test etmemizi sağlar. Onaylanmış ürünler ve kendi bünyemizde ara ve nihai ürün imalat makineleri, ürünlerimizde standart kaliteye ulaşmamızı sağlar. Gerek laboratuvarımızda gerekse akredite üçüncü şahıslarda yapılan periyodik kontroller, üretilen her üründe aynı kalite ve güvenliği sağlamaktadır.

Kendini işine adamış ekibimiz, taleplerinize cevap vermeye ve size her zaman aynı hizmet ve ürün kalitesini sunmaya hazırdır. SUBMED size dünya standartlarında güvenlik ve kolaylığı bir arada sunuyor.

Vizyonumuz

Her geçen gün artan enerjimiz ile steril ve steril olmayan tek kullanımlık medikal ürünleri müşteri ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi ve sürdürülebilir bir şekilde sunmak

Misyonumuz

Tüm dünyadaki sağlık profesyonelleri ve hastalar için hayatı kolaylaştırmak