boxIcons
boxIcons
boxIcons
boxIcons
boxIcons
boxIcons

Biz Kimiz?

Sorun çözme yaklaşımımız, etik kurallara ve kalite standartlarına olan inancımızla desteklenmektedir. Periyodik olarak test edilen ürünler ve hammaddeler gerekli CE (Medical Devices Directive 93/42/EEC) normlarına uygundur.

EN ISO 9001:2015 ve EN ISO 13485:2016 Kalite Yönetim Sistemleri de sistemimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek için kullanılmaktadır.

  • Evrensellik
  • Profesyoneller ve Hastalar
  • Safe & Easy
  • Müşteriye Özel Projeler
  • Sürekli Yenilik
  • Üretimde Devamlılık ve Kalite
Biz Kimiz?>

Safe & Easy

Her Gün Artan Enerjimizle, Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Göre Yenilikçi ve Sürdürülebilir Bir Şekilde Steril ve Steril Olmayan Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Sunuyoruz.

Ürünlerimiz

Submed Hakkında Haberler

Submed, hedeflere ulaşmak ve bu zorlu durumu mümkün olan en kısa sürede aşmak için yenilikçi çözümler üretir.

Actions taken against Coronavirus (COVID-19)>
2020-08-22

Actions taken against Coronavirus (COVID-19)

In the face of the COVID-19 pandemic, we believe in acting responsibly. Therefore, we remain committed to make extraordinary efforts, in order to supply in the most efficient way our customers with protection equipment, such as surgical masks, surgical gowns in various types (standard, reinforced, f ... Read more

SUMBED at MEDICA 2018>
2018-12-31

SUMBED at MEDICA 2018

We are happy to announce that SUBMED will be attending at the MEDICA 2018 “ World Forum of Medicine” in Duesseldorf, Germany which has run from 12-15 November. SUBMED will be at the congress to present our comprehensive EASY HD range of HD kit solutions and create awareness of the width of the ... Read more