HAKKIMIZDA > Şirket Profili

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profili
Misyon ve Vizyon
Kalite Taahhüdü
Kalite Politikası
Sağlık, Emniyet ve Çevre

Şirket Profili

Su Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti (SUBMED) sağlık profesyonellerinin ve kurumlarının kişiye/duruma özel tek kullanımlık prosedür seti ve tıbbi cihaz ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Biyomedikal mühendisliği yaklaşımını kişiye/duruma özel prosedür seti isteklerinin hizmetine sunan genç ve dinamik ekibi, esnekliği geliştirilmiş dizayn özellikleri ile birleştirir.

Problem çözme odaklı yaklaşımımız, ahlaki değerlere ve kalite standartlarına olan katı bağlılığımız ile desteklenmiştir. Düzenli aralıklarla test edilen ürün ve hammaddeler CE (Tıbbi Cihazlar Direktifi 93/42/EEC) normlarına uygundur. Aynı zamanda EN ISO 9001:2008 ve EN ISO 13485:2003 Kalite Yönetim sistemleri de sürekli olarak sistemimizi ve ürünlerimizi geliştirmek için kullanılır.

Dahili EtO sterilizasyonu imkanı bize parametreleri test etme ve kontrol etme şansını verir. Valide edilmiş ürünler ve dahili ara ve son mamul üretim makinelerinin olması bize ürünlerimizde standart bir kaliteye ulaşma imkanı sağlar. Hem kendi laboratuarımızda hem de akredite üçüncü tarafların yaptığı periyodik kontroller üretilen her üründe aynı kaliteyi ve güveliği bulmanızı sağlar.

Bu işi adanmış ekibimiz isteklerinize cevap vermeye ve size her seferinde aynı servis ve ürün kalitesini sunmaya hazır. SUBMED size güvenliği ve kolaylığı birlikte, Dünya standartlarında sunuyor.

SUBMED KIT

EASY HD

SUBMED SET

SUBMED PACKS

SUBMED DRAPES

SUBMED GOWNS

SUBMED MASKS

SUBMED EASY COMPACC