HAKKIMIZDA > Kalite Taahhüdü

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profili
Misyon ve Vizyon
Kalite Taahhüdü
Kalite Politikası
Sağlık, Emniyet ve Çevre

Kalite Taahhüdü

Su Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (SUBMED)  olarak bağlılığımız ortaklarımıza ve günlük rutinlerinde bize güvenen sağlık profesyonellerine en güvenli ve en kolay çözümleri sağlamaktır. Mücadelemiz onların çabalarını desteklemek ve en iyi hizmeti sunmak içindir. Kaliteyi gerçek kılabilme amacımıza ulaşmak için var olan yasal ve etik standartlara uymaya kendimizi adamış durumdayız. Uzun bir yapılması gerekenler listesine sahip olduğumuzu biliyoruz. Kendimizi onların tüm yelpazeleri için güvenli, kolay ve kişiye/duruma özel çözümler geliştirmeye ve pazarlamaya adamış durumdayız.

Dünya genelindeki birçok uzmanın iş ortağı olmanın omuzlarımızdaki yükünün sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Hastaların ve yakınlarının sağlık çalışanlarına gösterdiği güvenin bizi de onlara karşı sorumlu kıldığının da farkındayız. Onların güvenlerine layık olabilmek için sürekli çabalarımız, bizi çeşitli prosedürler için ürün yelpazemizde bulunan çözümlerin kalitesini sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde arttırma bilinciyle hareket ettiğimiz bir noktaya getirdi.

Kendimize bir hedef belirlemek ve Dünya’ya da sloganımızı, “Güvenli & Kolay!”, ilan edebilmek için kendimizi güvenliği, kolaylığı, performansı ve organizasyonumuzu ve ürünlerimizi en tatminkar seviyelere uygunluğunu sağlayacak birçok programa adadık.

En güvenli kişiye/duruma özel çözümleri en kolay şekilde sunma yolumuzda, düzenli aralıklarla yaptığımız iç denetimler ve Dünya’daki ortaklarımız gerçekleştirdiği dış denetimlerden harici, onaylı kuruluşlar tesislerimizde yıllık denetimler yapmaktadırlar. Birçok parametre için testler yaptırdıktan, ürün bazında valide edildikten ve iş birliği yaptığımız saygıdeğer kurumlarca denetlendikten sonra EN ISO 9001, EN ISO 13485 ve CE Sertifikası ile ödüllendirildik.

SUBMED KIT

EASY HD

SUBMED SET

SUBMED PACKS

SUBMED DRAPES

SUBMED GOWNS

SUBMED MASKS

SUBMED EASY COMPACC